The Long Reach - nadchodzi przygodówka, w której zagadki zapolują na gracza

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 30.10.2016, 03:10


Kategorie: Najnowsze

Niewielka Brygada deweloperów funkcjonująca na razie Poniżej nazwą TLR Bractwo pracuje nad utrzymaną w klimacie horroru przygodówką The Long Reach, która zaoferuje dosyć nietypowe podejście W kierunku swojego gatunku. Wyroby zmierza W tym momencie wyłącznie na pecety i wydawana będzie w modelu epizodycznym. Prapremiera pierwszego odcinka ma nastąpić w przyszłym roku. Autorzy próbują zapewnić sobie dystrybucję w serwisie Steam na wskroś głosy użytkowników oddane w programie Greenlight.

Akcja The Long Reach toczyć się będzie na samym początku wybuchu tajemniczej zarazy, która przeobraża ludzi w żądnych krwi maniaków. W kampanii prześledzimy tę historię z perspektywy kilku grywalnych postaci. W planach jest pięć odcinków, a decyzje podjęte w poszczególnych epizodach będą miały wpływ na Trasa fabuły w kolejnych. Na fest nasze głosowanie i działania doprowadzą opowieść Na jednego z dwóch alternatywnych zakończeń.

Autorzy opisują swoje dzieło jako przygodówkę, w której zagadki ścigają nas i próbują zabić. W praktyce wygląda to tak, że każdy pożeracz stanowić ma odrębne test logiczne, a Lawirant będzie musiał wymyśleć sposób, Oby zneutralizować to zagrożenie. Nasze postacie mają być słabe w bezpośrednich konfrontacjach, Tedy będziemy polegali głównie na własnym sprycie, wykorzystując pomysłowe pułapki, miejsca Ku ukrycia się Albo metody odwrócenia uwagi nieprzyjaciół.


The Long Reach - nadchodzi przygodówka, w której zagadki zapolują na gracza - interpretacja #1

Jednocześnie te żywe i agresywne łamigłówki będą świątek (i) piątek próbowały nas znaleźć. Wcale otrzymamy więc typowego dla przygodówek komfortu nieograniczonej ilości czasu na rozgryzienie zagadek. Będziemy non-stop Obok presją czasu i często promienny światełko okaże się równie zdatny Słucham spryt. Dokładna Rekonesans otoczenia zapewni nam wskazówki He Ku powodu szału wrogów i metod ich neutralizacji. Okaże się to Niesamowicie istotne, gdyż pokonanie każdego nieprzyjaciela wymagać będzie innego rozwiązania.

Warto wspomnieć, że jakiś Epoka temu autorzy udostępnili W trakcie gratisowo Młodzieńczy próbny egzemplarz The Long Reach. Zawiera on Wszystkiego ułamek planowanej zawartości i Na pęczki z jego elementów zostanie Stokrotnie ulepszonych w komercyjnej wersji, Wątpliwość to demo i No jasne daje całkiem niezłe pojęcie o kierunku, w jakim zmierza Ów projekt.

  1. The Long Reach w Steam Greenlight
  2. The Long Reach – pobierz prototyp

The Long Reach - nadchodzi przygodówka, w której zagadki zapolują na gracza - udokumentowanie #2


The Long Reach - nadchodzi przygodówka, w której zagadki zapolują na gracza - rysunek #3


The Long Reach - nadchodzi przygodówka, w której zagadki zapolują na gracza - interpretacja #4


The Long Reach - nadchodzi przygodówka, w której zagadki zapolują na gracza - rycina #5


Tagi: gry na świecie gry przygodowe horror / thriller (gry) survival horror The Long Reach TLR Team PC
Skomentuj: