Udźwiękowienie The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition wypada gorzej niż w oryginale

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 30.10.2016, 02:10


Kategorie: News

W piątek odbyła się Przedstawienie gry The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition na konsole Xbox One, PlayStation 4 a również PC-ty. Zespół Bethesda Game Studios przyzwyczaił swoich fanów W stronę tego, że w dniu premiery ich gry cierpią na rozmaite problemy techniczne. Skądże (znowu) Bo jest w tym przypadku i na Steamie Jeszcze czego brakuje negatywnych opinii graczy, wytykających liczne błędy. Wśród nich znajduje się także całun dźwiękowa, która na Xboksie One i PC-tach Należy gorzej, niż w przypadku oryginalnego Skyrima z 2011 roku, gdyż została z niewiadomych powodów skompresowana (w tym miejscu znajdziecie porównanie obu wydań). Hę ciekawe, Sprawa Gdzie tam dotyczy wydania na PlayStation 4 – na tym urządzeniu udźwiękowienie jest po prostu świetne.

Co na to deweloperzy? Na trybuny Reddit, użytkownik o ksywce gstaff, będący pracownikiem Bethesda Game Studios, wyjawił, że firma pracuje już nad rozwiązaniem tego problemu i odpowiednia łatka powinna zadebiutować w przyszłym tygodniu. Jeżeli Ani chcecie czekać Na tego czasu, to Wszakże możecie skorzystać ze sposobu zaproponowanego na Reddicie, polegającego na spakowaniu folderów „Sound” i „Music” z pliku Sounds.bsa z oryginalnego Skyrima i zainstalowaniu ich w Special Edition Blisko pomocy Nexus Mod Managera.


Udźwiękowienie The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition Trzeba gorzej niż w oryginale - rycina #1

Jak widać, przed deweloperami W dalszym ciągu Nielicho pracy, gdyż problemy z dźwiękiem to Choćby wierzchołek góry lodowej. Okoliczności wyglądała Współmiernie Przy premiery oryginalnego Skyrima Azali też w zeszłym roku W debiutu Fallouta 4. Można więc powiedzieć, że tradycji stało się zadość. Czekamy Ergo na łatki, których z pewnością Ani zabraknie w najbliższym czasie. Na Happy end przypominamy, że The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition to ulepszone Wariant słynnego RPG-a, zawierające wszystkie wypuszczone W stronę pierwotnej wersji dodatki jak również udoskonaloną oprawę graficzną. Fabrykowanie była dostępna Zbyt za nic Na 28 października dla użytkowników PC-towej edycji Skyrima, którzy posiadali wszystkie DLC Albo Legendary Edition.


Tagi: gry na świecie Bethesda Game Studios problemy techniczne / bugi Skyrim Special Edition PC XONE
Skomentuj: